Nasze serwisy używają plików cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo na to zgodę. Akceptuję
Da mihi factum
dabo tibi ius
PODAJ MI FAKTY, A PODAM CI PRAWO

Kancelaria

Tomasz Kucharczyk


Tomasz Kucharczyk, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, po ukończonej aplikacji radcowskiej w tej Izbie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych Prawa Unii Europejskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Wieloletni współpracownik Kancelarii Radców Prawnych, autor licznych publikacji prawnych na łamach "Gazety Finansowej" i innych mediów. Posiada bogate doświadczenie procesowe w zakresie prawa finansowego i bankowego (kredyty, akcje, obligacje, ubezpieczenia, lokaty) cywilnego (nieruchomości, odszkodowania, umowy, klauzule niedozwolone, spadki), administracyjnego, podatkowego, egzekucyjnego, rodzinnego (rozwody, podziały majątku) oraz prawa pracy i praw autorskich. Przeprowadzał audyty prawne podmiotów gospodarczych oraz brał udział w licznych negocjacjach, uzyskał uprawnienia mediatora sądowego.
Włada językiem angielskim


Tomasz Jaworski


Tomasz Jaworski, prawnik specjalizujący się w międzynarodowym prawie cywilnym, karnym i rodzinnym. Posiada zagraniczne prawnicze tytuły zawodowe, płynna znajomość regulacji prawnych Unii Europejskiej. Bogate doświadczenie w międzynarodowym prawie procesowym, m.in. rozwodach i podziałach majątkowych między obywatelami różnych państw oraz w międzynarodowym prawie prasowym, z racji doświadczenia zawodowego w zawodzie dziennikarza śledczego.


Osoby współpracujące


Arkadiusz Janus


Arkadiusz Janus, adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej, specjalizujący się w procesach karnych oraz w sprawach cywilnych. Posiada bogate, wieloletnie doświadczenie procesowe jak też w obsłudze podmiotów gospodarczych. Posługuje się językiem angielskim.
Informacj蟡ytworzy3(a) Ewa Tatarek dnia 31-12-2013.
Informacj蟯publikowa3(a) Gość dnia 31-12-2013 23:00.
Liczba ods3on podstrony: 7772